Canias Erp Kullanan firmalar ve yorumları

Canias Erp kullanan firma yetkililerinden alınan yorumlardır.

Sektör: Enerji

Programı ilk alım sürecinde detaylı analiz ettik. Kendi IT çalışanlarımızı bu seçim sürecinde aktif kullandık. Esnek olması ve yerli bir yazılım olması ilk tercih sebebimiz oldu. Danışman arkadaşların teşvikleriyle 1 yıllık süre içerisinde canlı kullanıma tam olarak geçtik. TROIA yazılım dili sayesinde IT departmanı istediğimiz geliştirmeleri yapıyor.

Sektör: İmalat

Çalıştığımız bazı firmalardan dolayı Canias ERP’ yi biliyorduk. Aslında ayırdığımız bütçe ERP için yeterli mi diye şüpheye düşmüştük. Bütçemiz dâhilinde hayal bile edemeyeceğimiz kadar çok esnek uygulama geliştirildi. Özellikle ürün ağaçları ve rotalar bizim için çok önemliydi. Bu süreci sıkıntısız atlattık. Danışmanlık sürecinde profesyonel bir ekiple çalışmak bizi çok rahatlattı.

Canias Erp kullanıcı yorumları

Canias Erp kullanıcılarının yorumları.

S.(39) Satınalma

Canias ERP süreci benden önce firma bünyesinde uygulaması yapılmıştı. Canias ERP’ nin bize sunduğu avantajları kullanarak hızlı ve firmamıza özel raporlar oluşturabiliyoruz. Yönetim programı ve tüm fonksiyonlarını kullanmamız için bizi teşvik ediyor. Alımlarımızı daha sistematik yapabiliyor ve fiyat avantajı sağlıyoruz. Proje Yöneticimizle sürekli iletişim halindeyiz.

A.(37) Lojistik

İlk kurulum ve aktarım sürecinden itibaren Canias ERP lojistik kısmından sorumluyum. İlk önce gözümüzde büyüdü acaba bu sisteme geçebilecek miyiz diye. Ama süreç sonunda gördük ki Canias ERP bizi doğru yöne iletiyor. Tabii bu konuda deneyimli ve süreçlere hâkim CANIAS ERP Danışmanı çok önemli.